Новини

Різновиди металевих огорож

Якщо розглядати сучасне виробництво конструкцій, що захищають, можна виділити кілька популярних матеріалів, серед яких метал, дерево, бетон, пластик.

Одним із найкращих у співвідношенні ціни, якості та довговічності залишається паркан із металу.

Металеві огорожі є типом огородження земельних ділянок, що найчастіше вибирається, і в той же час вважаються дуже різноманітною категорією, в тому числі з точки зору матеріалу, заповнення прольотів, техніки і стилю складання.

Хоча основним матеріалом для будівництва металевих огорож є сталь, вона приймає різні форми, і в цьому випадку ми зазвичай розрізняємо чотири типи огорож, кожен з яких має свої особливості.

Ключові особливості

Металеві огороджувальні конструкції бувають:

  • Модульні чи штакетні.

Прольоти заповнюються сталевими профілями чи брусками, плоскими, широкими чи вузькими, з круглим чи прямокутним поперечним перерізом. Прольоти випускаються у вигляді готових панелей, що кріпляться до стійок. Це особливість сучасних та традиційних парканів – металеві прольоти можуть бути мінімалістичними або багато прикрашеними, ажурними та наповненими.

Ковані.

Паркани, створені вручну в рамках художньої ковальської справи шляхом кування в металі. Зазвичай вони масивні та важкі, точно і тонко прикрашені металевим орнаментом, у тому числі наконечниками стріл. Унікальність – велика перевага, висока ціна та довгий час очікування – недоліки.

Панельні.

Це економічний вид огородження власності, особливістю якого є універсальний та естетичний зовнішній вигляд. Панелі паркану виготовляються з товстого сталевого дроту, який об’єднується в своєрідну сітку. Панельні паркани бувають двох видів: 2D та 3D (з так званим тисненням). Монтаж панельного огородження ефективний, простий та швидкий, а ціна готових панелей невисока.

  • Сітка.

Часто використовується як тимчасове огородження ділянки або позаду нього у поєднанні з естетичною фасадною огорожею. Виготовлена ​​із звареного або плетеного дроту, сітка є найдешевшим видом огородження, що ефективно розмічує та захищає межі ділянки.