Новини

Переваги використання базальтової вати

В даний час по всьому світу використовуються найрізноманітніші види та типи утеплювачів для трубопроводів. Їх основним завданням є запобігання або мінімізація теплових втрат під час передачі робочої речовини на великі відстані.

Одним із перспективних напрямів фахівці вважають використання ізоляційних циліндрів з базальтової вати, які відрізняються непоганими експлуатаційними параметрами та можуть використовуватись для вирішення широкого спектру завдань.

Особливості

Ізоляція труб мінеральною ватою дозволяє забезпечити відповідність системи трубопроводів необхідним стандартам за такими параметрами, як:

  • безпека;
  • довговічність;
  • енергоефективність;
  • економічність;
  • вогнетривкість;
  • корозійна стійкість тощо.

Ізоляційний матеріал виготовляється з так званої кам’яної або базальтової вати, яка, у свою чергу, є продуктом високотемпературної обробки базальтових волокон за участю полімерів, що зв’язують.

Отриманий продукт доступний у вигляді рулонів, матів, циліндрів і напівциліндрів. Підходить як для комерційного, так і промислового застосування в діапазоні температур, що становить від -29ºC до +649ºC.

Чому вам варто використовувати ізоляцію труб із мінеральної вати? Це водовідштовхувальний, але при цьому паропроникний матеріал. Вся ізоляція труб мінеральною ватою виготовляється на замовлення, завдяки чому можна точно підібрати необхідні розміри (діаметр циліндра, товщина ізоляції, зовнішній захист).

Термічно стабільний ізолятор на основі мінеральної вати має високу ударостійкість, він не намокає у воді, пручається відкритому горінню, має відмінні характеристики звукоізоляції.