Новини

Переваги теплоізоляційних циліндрів Rockwool

Чому циліндри теплоізоляційні Rockwool є найкращим рішенням для ізоляції трубопроводів, теплотрас, систем вентиляції? Насамперед, через нову якість футерування: сучасна технологія виробництва забезпечує виробам:

  • відмінна якість;
  • оптимальну густину;
  • високу жорсткість;
  • найкращі експлуатаційні параметри.

Циліндри чудово ізолюють тепло, і завдяки низьким коефіцієнтам теплопровідності ефективно знижують теплові втрати в опалювальних установках, зменшуючи споживання енергії під час експлуатації. Коефіцієнт лямбду становить від 0,033 до 0,038 Вт/мК.

Найкраще покриття з мінеральної вати на ринку
Матеріал відрізняється високою стійкістю до дії відкритого вогню. Належить до класів А1-А2 з європейської класифікації горючих матеріалів. Безпечна теплоізоляція повітроводів та трубопроводів сприяє вогнестійкості будівлі, забезпечуючи велику безпеку для мешканців та майна.

Швидка та проста установка забезпечується наявністю спеціальних вирізів, що полегшують встановлення на трубопроводі. Самоклеючий «язичок» забезпечує щільне та міцне закриття циліндра з надійною його фіксацією на трубі. Не потрібно використання спеціалізованих інструментів та додаткових кріпильних пристроїв.

Армована алюмінієва фольга є захисним бар’єром від конденсації водяної пари, а у поєднанні з низьким вмістом хлорид-іонів ефективно усуває ризик корозії сталевих елементів опалювальних установок. Фольга додатково зміцнює покриття, підвищує його стандарт безпеки та забезпечує естетичність ізоляції.

Матеріал міцний, стійкий до негативних погодних умов, хімічної та біологічної корозії, завдяки чому зберігає свої властивості на довгі роки. Гарантує розмірну стабільність ізоляції, виконану у всьому діапазоні температур застосування, забезпечуючи надійну ізоляцію в будь-яких умовах протягом багатьох років.