Новини

Обшивка труб для підвищення ефективності обігріву

Наближається зима, а разом із нею і новий опалювальний сезон. Однак, поки не настали морози, варто уважніше придивитися до нашої теплової установки, а саме до її теплоізоляції. Якісна теплоізоляція трубопроводу має колосальне значення для екології, гаманця та комфорту, в якому ми переживатимемо зимові місяці.

Кожен з нас, напевно, хотів би, щоб енергія, яка має обігрівати наш будинок і за яку ми платимо, повністю використовувалася для підвищення нашого комфорту. На жаль, насправді все інакше — більша частина тепла розсіюється зовсім непродуктивно.
І хоча це явище неможливо повністю усунути, його можна значно зменшити, використовуючи відповідну ізоляцію труб, якими теплоносій транспортується до наших радіаторів.

Основні проблеми, що вирішуються ізоляцією

Найбільшою проблемою систем опалення є явище витоку енергії під час її передачі. Незалежно від того, чи маємо ми справу з розгалуженою мережею міських трубопроводів або з установкою, що розподіляє тепло всередині будівлі, різниця температур між більш прохолодним середовищем і гарячим теплоносієм, що протікає трубами, завжди призводить до обміну енергією.

На жаль, внаслідок цього теплова енергія безповоротно губиться і замість нашої квартири чи будинку «обігріває» землю, підвали та вуличне повітря. Щоб звести це явище до мінімуму, необхідно забезпечити хорошу ізоляцію труб, таким чином оптимізуючи роботу всієї системи.

Звичайно, у разі розгалужених муніципальних мереж центрального опалення ми мало що можемо зробити, але навіть якщо ми обмежимося забезпеченням адекватного захисту труб централізованого теплопостачання в нашому будинку, це має дати позитивні результати.