Новини

Області застосування теплоізоляції трубопроводів у вигляді базальтових циліндрів

Теплоізоляція трубопроводів різного призначення дозволяє не тільки суттєво знизити теплові втрати при транспортуванні різних гарячих середовищ, але й забезпечити енергоефективність багатьох процесів, а також довговічність комунікацій.

Останнім часом все більшої популярності набуває теплова ізоляція для труб, виконана з базальтової вати, у вигляді циліндрів, покритих алюмінієвою фольгою. Вони представлені чималою розмірною різноманітністю, що дозволяє легко підібрати вироби для труб будь-якого діаметру.

Широкі можливості

Базальтові фольговані циліндри мають дуже малу теплопровідність, високі звукоізоляційні властивості, малу вагу, негорючість і довговічність. Таке унікальне поєднання якісних характеристик сприяє широкому застосуванню виробів:

– у системах теплопостачання об’єктів різного призначення;

– у системах гарячого та холодного водопостачання житлових будинків, офісів, торгових та промислових підприємств, адміністративних будівель, навчальних закладів тощо;

– на трубопроводах, експлуатація яких потребує повного дотримання заходів пожежної безпеки;

– на нафто- та газопроводах;

– на технологічних трубопроводах, що використовуються транспортування середовищ, що у різних виробничих процесах.

До чудових функціональних властивостей фольгованих базальтових циліндрів необхідно додати і естетичну складову. На відкритих ділянках трубопроводів, які важко приховати від сторонніх очей, фольгована ізоляція виглядає набагато привабливішою, ніж нічим не прикрита мінеральна вата.