Новини

Небезпека замерзання труб узимку

Наскільки важлива правильна та якісна захисна ізоляція трубопроводів? Всі ми знаємо, що морозна зимова погода часто негативно позначається на будинках та інфраструктурі всередині них.

Тривалі періоди негативних температур створюють особливі проблеми відкритих трубопроводів навколо всіх типів будинків. Багато хто вважає, що ізоляція труб захистить будинки в періоди замерзання, але чи достатньо цього заходу?

Думка фахівців

У чому полягає основна небезпека замерзання труб? Коли труби замерзають і лопаються, це може завдати значних і дорогих збитків вашому майну. Подібні аварійні ситуації можуть стати на заваді ефективній роботі підприємств або призвести до дорогого ремонту та виплати страхових претензій для домовласників.

Техніки служби опалення та служби підтримки також зазнають великого тиску, оскільки їм доводиться мати справу з великим обсягом викликів служби екстреної допомоги, а це означає, що допомога часто недоступна. Технічні пошкодження та загроза відсутності тепла при температурах нижче нуля можуть стати серйозною проблемою.

Чому ізоляції труби може бути недостатньо

Ізоляція труб у вашій будівлі може дати безліч ефективних переваг, у тому числі:

  • Контроль утворення конденсату на трубах;
  • Ефективний захист трубопровідних систем від замерзання;
  • Мінімізація втрат теплоносіїв;
  • Збільшення енергоефективності;
  • Зниження рівня шуму під час прокачування робочих середовищ тощо.

Але чи достатньо звичайної ізоляції труб для вирішення всіх проблем, що виникають? Незважаючи на те, що ізольовані труби краще, ніж труби без захисту, вони є не найкращим рішенням для повного захисту від замерзання в зимові місяці.

Фактично, навіть ізольовані труби в неопалюваних приміщеннях, таких як підвали, гаражі та горища, все ще схильні до ризику тріщин і розривів навіть при належній ізоляції.