Новини

Монтаж огороджувальних конструкцій із металу

Різноманітність рішень у сфері огороджувальних конструкцій дозволяє завжди підібрати оптимальний варіант забору як для промислового підприємства, так приватного домоволодіння. Виробництво огороджувальних конструкцій з металу зараз активно зростає з кожним роком, тому варто розібратися, який варіант монтажу буде найбільш актуальним.

Ваш металевий паркан – захисний та естетичний елемент, що дозволяє відгородити ділянку та забезпечити її захист від небажаних гостей. Така огорожа гарантує вигідне співвідношення ціни та якості, а його монтаж зазвичай не викликає особливих проблем.
Одним з найефективніших рішень із встановлення є використання бетонного фундаменту для несучих елементів огорожі – стовпів, до яких кріпляться металеві панелі. Як же проводиться складання паркану з фундаментом?

Основні етапи

Перед установкою необхідно визначитися з типом конструкцій, що захищають. Їхня вага та розмір можуть істотно впливати на складність установки. Також слід врахувати такі нюанси, як:

  • ухил місцевості;
  • нерівності ґрунту;
  • тип ґрунту;
  • рівень залягання ґрунтових вод тощ

Монтаж паркану з фундаментом починається з правильної підготовки основи. В основному це стосується очищення місця встановлення та вирівнювання ґрунту. Не забудьте ущільнити ґрунт, щоб він мав достатню стійкість.

Плани розміщення парканів починаються з встановлення стартових та кутових опор. Немаловажну роль відіграє і планування фрагмента, де розташовані ворота та хвіртка. Коли запланований крок вже зроблено і місця для наступних кронштейнів відзначені – починайте власне збірку.

При встановленні забору зі збірним фундаментом наступним етапом є копання ям під стовпи та встановлення цих елементів. Рекомендована глибина установки стовпа в умовах погоди з урахуванням зони промерзання грунту становить від 80 до 120 см.

Після того, як ями вириті, у них укладають кронштейни, а потім заливають напівсухим бетоном. Стійки повинні бути вертикальними та підтримуватися скобами. Фундамент готовий наступного дня після застигання бетонної суміші.

Металеві огорожі з фундаментом – це рішення, яке відрізняється довговічністю, корозійною стійкістю та простотою монтажу. Ідеально підходить для огородження бічних ліній ділянки та фасаду. Використання фундаменту надає паркану зовсім іншого характеру. Таке рішення сприяє зміцненню конструкції та зменшенню нерівностей ґрунту.