Новини

Мінеральна вата та інші варіанти ізоляції труб

Якщо ви шукаєте якісну ізоляцію для труб, складно знайти щось краще за циліндри з базальтової вати. Мінеральна вата – один із найбільш затребуваних сьогодні матеріалів теплоізоляції, який через свої властивості та параметри ідеально підходить для трубопроводів із гарячими робочими середовищами.

Мінеральна вата є формою гарячої ізоляції, виготовленою з неорганічних волокон і посиленою скляними волокнами. Кам’яна або базальтова мінеральна вата доступна у вигляді плит, рулонів, матів або циліндрів із заводським покриттям із фольги.

Така теплоізоляція просто створена для гарячих поверхонь трубопровідної системи, щоб зберегти тепло. Вона зберігає свої характеристики до 700 ° C і навіть більше!

Переваги утеплення мінеральною ватою

Ізоляція з мінеральної вати – це ідеальний захист від довкілля. Ізоляція труб подібним матеріалом має безліч переваг, серед яких:

  • запобігання гниття, корозії та плісняви ​​на трубах;
  • стійкість до поширення вогню;
  • якісна звукоізоляція;
  • стійкість до перепадів температур та впливу вологи.

Але що може запропонувати сучасне виробництво утеплювачів як альтернативу базальтовій ваті?

Непоганим варіантом, наприклад, може стати піноскло – міцна та надійна теплоізоляція для труб на основі комірчастої скловати із закритими порами. Цей матеріал непроникний для води і може бути виготовлений у всіх формах та розмірах.

Також піноскло стійке до впливу високих і низьких температур, має високу міцність на стиск і має вогнезахисні якості. Воно витримує широкий діапазон температур від -268 ° C до 482 ° C, що робить його ідеальним для холодних та гарячих застосувань.