Новини

Кашовані базальтові циліндри для вуличних трубопроводів

Вуличні трубопроводи різного призначення, в силу постійних змін погоди, вимагають якісної термоізоляції, що дозволяє мінімізувати температурні втрати, при транспортуванні гарячих середовищ, а також уникнути їх замерзання, якщо в трубах знаходяться холодні рідини. Крім цього, хороша ізоляція дозволяє запобігти механічним пошкодженням трубопроводів, а також корозійним проявам, внаслідок впливу опадів.

До таких матеріалів можна віднести кашированный циліндр з минвати, що виділяється простотою монтажу і дуже переконливими експлуатаційними властивостями.

Особливості конструкції

Циліндри з базальтової вати, кашовані спеціальною фольм тканиною, створені безпосередньо для ізоляції вуличних трубопровідних систем.

Покриття базальтових циліндрів є комбінацією склотканини та алюмінієвої фольги. Воно, не тільки забезпечує захист від атмосферних опадів, але й також вносить невеликий внесок у термоізоляційні процеси, успішно витримуючи зміни зовнішньої температури, від глибокого мінусу до позамежного плюса.

Особливості монтажу

При монтажі базальтових циліндрів слід:

– виконувати монтажні роботи за відсутності опадів чи під навісом, за нормальної температури щонайменше 10 градусів;

– спрямовувати нахльост на поздовжньому шві покривного полотна вниз, щоб уникнути попадання всередину опадів;

– обробити нахлест герметиком і зафіксувати оцинкованим дротом або бандажною стрічкою.

СНіП, що діють, передбачають також наявність зовнішнього захисту термоізоляції на вуличних трубопровідних системах, виконаної з листового металу.