Новини

Ізоляція технологічних трубопроводів

У будь-якій сфері промисловості неможливо уявити технологічні процеси без застосування трубопровідних систем. Адже як інакше транспортувати всілякі рідини та гази? До трубної ізоляції для відповідних систем висувають низку вимог. Це необхідно, щоб забезпечити стабільність температури, підвищити енергоефективність та безпеку. Також це дозволяє уникнути появи корозії, зменшити рівень шуму.

Ізоляція трубопроводних систем потрібна всюди, навіть у маленькому заміському будиночку, не говорячи вже про солідні за розміром підприємства. Якщо з самого початку закладати в проект будівництва теплоізоляцію труб, то можна заощадити достатньо коштів на опалення та ремонт мереж.

Особливості процесу

Якщо говорити, якими взагалі мають бути теплоізоляційні матеріали, то все буде залежати від певного виду трубопроводу та умов використання. Переважно за допомогою ізоляції реально забезпечити стабільну захист поверхонь ізольованих на довгий період.

Основна вимога – надання захисту систем від таких несприятливих впливів:

  • промерзання;
  • виникнення конденсату;
  • корозія металу.

Головна функція ізоляції гарячого водопостачання – зведення до мінімуму тепловтрат та економії ресурсів на опалення плюс підвищення часу служби системи.

За умови дійсно якісної теплоізоляції для труб, вони будуть надійно захищені від різного роду впливу, від корозії.

Слід зважати на те, що є різні види трубопроводів, що вони служать для різних цілей і мають свою специфіку використання. Через це відрізняються й матеріали для їхньої ізоляції. Великим попитом користуються мінеральні мати або циліндри. Останні забезпечують можливість тривалого використання, ефективність експлуатації.