Новини

Фольговані базальтові циліндри

Утеплити інженерні комунікації – це першочергове завдання, про вирішення якого потрібно як слід подбати. Метою цього є збереження теплової енергії та раціональне використання енергоресурсів. Фольговані базальтові циліндри мають величезний попит для теплоізоляції трубопроводу різного призначення. Зазначений тип утеплювача має відмінні риси та ряд позитивних властивостей. Саме це і робить матеріал неймовірно привабливим для представників приватного господарства, промислових галузей та комунальних служб.

Чим характеризуються циліндри?

Зазначені вироби чудово справляються із збереженням тепла, не пропускають холодні повітряні маси всередину. Також про них можна сказати наступне:

  • відмінний рівень пожежної безпеки;
  • надійна ізоляція від шуму;
  • легкість монтажу;
  • стійкість до механічної дії, довговічність;
  • міцність;
  • здатність протистояти волозі, високим температурним режимам;
  • компактність та невелика вага.

Такі пристрої показують високу ефективність у плані запобігання тепловтратам. Ще варто зазначити, що за рахунок мінімальної (кімнатної) температури зовнішнього шару ізоляції забезпечується безпека праці. Більше того, передбачено широкий діапазон температур для робочих середовищ. Можна використовувати для теплоізоляції холодильних установок, парових казанів, вентиляційних каналів.

Області застосування

Подібні утеплювальні матеріали – оптимальне рішення для будь-яких виробництв, включаючи котельні, харчову промисловість, комплекси з переробки нафти. Великою популярністю утеплювач користується на об’єктах, де спостерігається підвищений рівень пожежної безпеки. Завдяки водонепроникності та суттєвому захисту від пари можна захистити трубопроводи від появи конденсату на поверхні.