Новини

Деякі особливості захисних елементів теплоізоляції із оцинкованої сталі

Теплоізоляція трубопроводу, яким транспортуються різні гарячі середовища, дозволяє істотно скоротити тепловтрати. Однак, внаслідок впливу зовнішніх факторів, вона досить швидко може втратити не лише естетичний зовнішній вигляд, а й свої експлуатаційні властивості.

Врятувати ситуацію можуть спеціальні захисні металеві кожухи, які надягають на трубу, поверх ізоляції, і надійно фіксуються.

Захист ізоляції для трубопроводів може бути виготовлений з алюмінію або нержавіючої сталі, але найбільш затребуваною є оцинкована сталь.

Особливості та переваги

Для виготовлення захисних кожухів використовується листова сталь, товщиною від 0,5 до 1 міліметра, яка проходить процес гарячого цинкування шляхом занурення у ванну з гарячим цинком, що покриває сталь з обох сторін, що забезпечує якісний антикорозійний захист.

Крім високої стійкості до корозійних проявів, кожухи та оцинкованої сталі мають:

– значною стійкістю до механічних навантажень, що дозволяє запобігти стиску або пошкодженню теплоізоляції, що може призвести до погіршення її експлуатаційних якостей;

– стійкістю до суттєвих температурних перепадів;

– здатністю працювати з будь-яким типом утеплювача;

– естетичним зовнішнім виглядом, що особливо важливо для ізоляції трубопроводів, що проходять усередині приміщень;

– доступною вартістю.

Використання захисних кожухів, виконаних з оцинкованої сталі, дозволяє забезпечити ефективне функціонування теплоізоляції трубопроводів різного призначення, будь то внутрішні, зовнішні або підземні комунікації.