Новини

Циліндри з базальтової вати

Широка сфера застосування та відмінна стійкість до високих температур циліндрів з базальтової вати роблять ці технічні утеплювачі одними з найкращих у своїй категорії. Крім відмінної вогнетривкості, такі ізоляційні матеріали відрізняє екологічність, простота монтажу, довговічність і доступна вартість.

Ці та багато інших причин змушують покупців по всьому світу вибирати продукцію з мінеральної вати, представлену в широкому асортименті нашого каталогу. Універсальність такої ізоляції, також захист від зовнішнього впливу стають ключовими чинниками для замовника.

Теплоізоляція системи опалення – ефективність у будь-яких умовах

Ключовим завданням представлених у цій категорії матеріалів є ефективна та безпечна теплоізоляція різних типів установок. Насамперед це стосується обладнання, що відповідає за розподіл гарячої та холодної води на об’єкті.

Не дивно, що до них охоче тягнуться професіонали, які займаються створенням опалювальної та санітарної інфраструктури. Пропоновані утеплювачі з кам’яної мінеральної вати із зовнішнім шаром з армованого алюмінію також використовуються для:

  • створення та ізоляції каналів кондиціювання;
  • утеплення каналів вентиляції;
  • створення систем димоходів тощо.

Багато в чому це відбувається завдяки негорючості ізоляційного матеріалу на основі базальтової вати.
Вибираючи покриття від надійного постачальника, ви завжди будете впевнені в їх якості, надійності, безпеці та довговічності. Продукція нашої компанії в категорії циліндрів із базальтової вати є першокласною технічною ізоляцією, а різноманітність доступних перерізів та простота установки роблять її гідною інвестицій.