Новини

Циліндри з базальтової вати

Теплоізоляція трубопроводів стає дедалі актуальнішою на сьогодні. Утепленню трубопроводів гарячого водопостачання та опалення приділяється значна увага. Замовники та підрядники розуміють всю важливість цього процесу. А головною причиною цього є значна економія коштів на енергоносії. Давно відомий факт, що теплоізольована труба набагато краще заощаджує теплові втрати теплоносія.

Що слід знати про такі циліндри?

Зазначені пристрої користуються дуже широким попитом. І ось чому:

  • великий період експлуатації – понад 10 років, у своїй зберігаються функціональні параметри;
  • екологічна безпека – виготовлення на основі натуральної сировини та синтетичного компонента;
  • низька теплопровідність – гарантовано зменшення тепловтрат трубопроводу та збереження температури теплоносія;
  • відмінна міцність – за умови максимального навантаження на стиск ризик деформації зводиться до 10%.

За рахунок високих теплоізоляційних властивостей можна використовувати трубопроводи в широкому діапазоні робочих температур. Також варто чудові чудові звукоізоляційні властивості, високу продуктивність монтажних робіт. І важливий плюс таких виробів – доступна вартість.

Де можуть експлуатуватись?

Базальтова теплоізоляція широко застосовується у вентиляції, опаленні, каналізації, гарячому та холодному водопостачанні у житлових та виробничих будівлях. Все залежить від призначення – з його урахуванням треба підбирати ізолятор потрібного внутрішнього діаметра та товщини. Також визначається, чи є необхідність покривати фольгою чи ні.

Сертифіковані базальтові циліндри виготовляються із високоякісної сировини. Тільки так вони зможуть ефективно служити та виконувати свої функції.