Новини

Чому запірна арматура потребує додаткового захисту

Крани, засувки, фланцеві з’єднання та інші елементи запірної арматури є одними з найпоширеніших деталей у нафтохімічній, хімічній та нафтогазовій промисловості. Подібно до трубопроводу технологічної лінії, їх часто необхідно ізолювати.

Це робиться для того, щоб мінімізувати втрати тепла для підвищення енергоефективності або для підтримки необхідної температури вмісту матеріалів, що протікають через запірну арматуру.

Крім того, теплоізоляційні чохли для арматури та обладнання оберігають компоненти системи трубопроводів від замерзання за низьких температур. Однак, на відміну від трубопроводу технологічної лінії, який часто ізольований постійною ізоляцією або оболонкою, елементи запірної арматури, як правило, повинні бути доступні для персоналу на випадок, якщо вони вимагатимуть обслуговування чи ремонту.

Тому теплоізоляційні чохли є знімними і багаторазовими виробами, які виготовляються під конкретний елемент запірної арматури на вашому виробництві.

Знімні чохли – на що звернути увагу?

При роботі зі знімними ізоляційними чохлами слід враховувати, що немає універсального розміру, який підходить для кожного крани або засувки. Запірна арматура буває різного типу:

  • засувки;
  • проточні клапани;
  • дискові затвори;
  • зворотні клапани тощо.

На ринку присутня продукція від різних виробників, різних моделей та розмірів у кожній категорії. Кожен елемент запірної арматури має свою унікальну геометрію, і спеціально розроблене ізоляційне покриття має точно відповідати деталі, для якої воно призначене.