Новини

Чому вам потрібна ізоляція труб

Коли ми говоримо про ізоляцію будівлі, наприклад, ми найчастіше маємо на увазі утеплення її поверхонь від землі до даху, включаючи стіни та фасади, а також ізоляцію вікон та інших отворів, що дозволяє досягти водонепроникності та повітронепроникності.

При цьому ми рідко думаємо про труби. Ізоляція труб з використанням циліндрів із базальтової вати покращує тепловий комфорт та акустичний ефект. Вона може означати неймовірну економію, незалежно від того, чи говоримо ми про обслуговування чи вартість енергії у нашому будинку.

Ізоляція труб – особливості

Ізоляція або відділення труб від навколишнього середовища є виконанням облицювання або покриття їх поверхонь особливими матеріалами труб для зменшення втрат тепла або звукових шумів. Ізоляція труб потрібна для:

  • систем опалення;
  • систем гарячого водопостачання;
  • систем вентиляції;
  • мереж розподілу холодного та холодного водопостачання тощо.

Ця процедура проводиться ще на етапі будівництва споруди, що спрощує процес теплової ізоляції та робить його максимально ефективним. Ізолятори необхідні для більшої енергоефективності та запобігання утворенню конденсату на поверхні труб, а також для мінімізації ймовірності замерзання теплоносія.

Причини, з яких нам потрібна ізоляція труб

Залежно від типу труби ізоляція буде потрібна з кількох причин. Від справності трубопроводу багато в чому залежатиме правильна робота всієї системи. Саме тому добре утеплена труба позбавить нас абсолютно непотрібного головного болю.
Високі або низькі температури, хімічні речовини у будівельних матеріалах, що використовуються у будові, вимоги до допустимого рівня шуму та вібрації – це ключові фактори, які слід враховувати.