Новини

Чому потрібно утеплювати трубопровід?

Є кілька причин, через які, наприклад, активно використовуються фольговані базальтові циліндри для утеплення зовнішніх та внутрішніх трубопроводів. Найбільш важливою з них у холодні місяці є запобігання замерзанню та розриву труб.

Замерзла в трубах вода може викликати певні проблеми, починаючи від протікання у приміщеннях і закінчуючи простоєм усієї системи. Щоб уникнути необхідності дорогого ремонту, слід заздалегідь продумати і змонтувати систему ізоляції труб.

Крім запобігання витоку взимку ізоляція також забезпечує безліч інших переваг. Наприклад, труби можуть утримувати тепло довше, а це означає, що кінцевий користувач щомісяця заощаджує значні суми енергії. В результаті це також знижує їхнє споживання води, оскільки потрібно менше часу відкривати кран в очікуванні гарячої води.

Де утеплювати трубопровід?

Ізоляція трубопроводів необхідна для будь-яких холодних районів, які можуть постраждати від замерзання більш холодні періоди. Природно, зовнішні трубопроводи особливо схильні до ризику, так як низькі температури часто викликають серйозні проблеми.

Під час прокладання трубопроводу зовні установники також повинні розглянути можливість встановлення додаткового захисту ізоляції для запобігання атмосферному, механічному, хімічному або механічному впливу.
Тим не менш, необхідно враховувати не лише відкриті простори. Горища і підвали, які не опалюються і якими проходять труби, також вимагають до себе уваги. Крім того, ізолювати слід будь-які трубопроводи, якими проходить гаряча вода. Це дозволить заощадити на споживанні енергії та води.