Новини

Чому для теплоізоляції трубопроводу варто вибрати фольговані базальтові циліндри

Значні втрати тепла, при транспортуванні трубопроводами гарячих робочих середовищ (рідин і газів), суттєво знижують ККД усієї системи. Для їх попередження широко використовуються різноманітні утеплювачі. Щоправда, їхня ефективність далеко не завжди дозволяє вирішити проблему. Однак, все ж таки існують матеріали, що дозволяють якісно захистити трубопровід від зовнішніх впливів низьких температур.

До них можна віднести фольговані базальтові циліндри, що мають ряд незаперечних переваг, перед іншими ізоляційними матеріалами.

Основні переваги фольгованих базальтових циліндрів

До безперечних переваг теплоізоляційних циліндрів слід віднести:

– позитивну економічну складову. Вироби мають цілком доступну вартість, що дозволяє істотно знизити витрати на підтримку температури рідин і газів, що транспортуються трубопроводами;

– пожежну безпеку. Неорганічні матеріали, у тому числі виготовляється теплоізоляція цього типу, не підтримують горіння. Вони зараховані до класу горючості «П», до якого належать слабогорючі матеріали, що не горять за відсутності відкритого вогню. Це дозволяє використовувати теплоізоляційні циліндри, як на внутрішніх, так і на зовнішніх трубопроводах, якими транспортуються робочі середовища, що мають досить високу температуру. Щоправда, вуличні трубопроводи слід додатково захищати спеціальними металевими елементами;

– екологічність. Усі матеріали, що використовуються у виробництві фольгованих базальтових циліндрів, піддаються суворому радіаційному контролю. Коли просочення мінеральної вати висихає і твердне, воно не виділяє токсичних речовин.