Новини

Будівельно-монтажні роботи “з нуля”

Будівництво заводів «під ключ» – останнім часом подібні проекти стають все більш популярними серед замовників. Тим не менш, у багатьох досі є певні сумніви щодо таких рішень, тому в цій статті ми намагатимемося розвіяти найпоширеніші помилки замовників.

Переваги проекту під ключ

Будівництво об’єктів будь-якого плану та призначення «під ключ» відноситься до проектів, у яких постачальник або постачальник відповідає перед клієнтом за весь результат відповідного проекту. В результаті проект представляється клієнту повністю завершеним та готовим до використання. Генпідрядник – постачальник проекту під ключ.

У разі проекту «під ключ» постачальник бере на себе повну відповідальність за дотримання таких факторів, як терміни постачання, обсяг та вартість всього предмета постачання замовнику. Таким чином, замовники не наражаються на жодні ризики, пов’язані з проектом.

Виконання проектів під ключ, безумовно, є найважливішим аспектом у галузі. Як і будь-який інший ключовий проект або промисловий фактор, у цього також є свої переваги і недоліки.

Переваги такого рішення є очевидними, тому наша компанія давно займається численними проектами «під ключ» і зуміла надати кращий сервіс. Проекти під ключ фактично знижують навантаження на управління промисловими проектами або нагляд за ними.

Чому це вигідно замовнику? Скорочення термінів реалізації проекту, безперечно, є дуже помітною перевагою. Проектування та виконання повністю в руках підрядника. Це допомагає підвищити якість роботи.

Проекти «під ключ» дозволяють клієнтам також заощадити на витратах, тому що клієнти несуть відповідальність за величезні суми, узгоджені під час переговорів за контрактом.