Новини

Будівельно-монтажні роботи Україна при видобуванні корисних копалин

Підземний та відкритий видобуток корисних копалин є затребуваним способом підтримки потреб сучасної промисловості та економіки. Будівельно-монтажні роботи Україна у цій галузі дуже важлива у плані забезпечення безпеки виробництва.

Якщо ви переглянете будь-яке джерело новин у наші дні, то знайдете незліченну кількість історій про невгамовну потребу світу в корисних копалинах, таких як нафта, вугілля та дорогоцінні метали. За минуле століття гірничодобувний світ повною мірою скористався дивовижними технологічними досягненнями та інноваціями.

Сьогодні замість свічок та канарок гірники використовують вбудовані світлодіодні вибухозахищені акумуляторні налобні ліхтарі та багатоцільові датчики виявлення газу. Незважаючи на те, що використовуються багато сучасних технологій, основна ідея залишається незмінною: щось, що вам потрібно, знаходиться в землі, і ви повинні знайти спосіб дістати це.

Варіанти розв’язання

Як і слід було очікувати, сьогодні існує велика різноманітність методів майнінгу, але основних лише два:

  • підземний видобуток;
  • видобуток відкритим способом.

Як випливає з назви, відкритий видобуток корисних копалин – це метод видобутку гірських порід чи корисних копалин із кар’єрів. Цей древній спосіб видобутку корисних копалин не вимагає прокладання тунелів і використовується, коли викопні знаходяться досить близько до поверхні.

Кар’єри складаються з низки уступів або лавок, які компанії копають під кутом, щоб забезпечити можливість вилучення, не викликаючи слабких структурних місць. У всьому світі є відкриті шахти, і вони видобувають все, від глини та вугілля до урану та золота.

Підземний видобуток

Якщо кар’єри в районі вичерпані або їх неможливо побудувати через відсутність бажаних ресурсів, процес видобутку переходить під землю. Існує кілька різних способів видобутку під землею. Ви можете побудувати спіральні тунелі, що оточують родовище, прорити вертикальні шахти, що прилягають до руди, або створити штольні, які є горизонтальними виїмками в схилі пагорба або гори.

На відміну від відкритого кар’єру, підземний видобуток вимагає врахування багатьох додаткових вимог. До них відносяться складні системи вентиляції, місцева та наземна підтримка та, звичайно ж, пошук послідовного, безпечного та економічного способу доставки ваших матеріалів на поверхню.