Новини

Аспекти ізоляції трубопроводів

Правильне виконання та підключення трубопроводів до системи у житловому будинку або промисловому об’єкті – це лише півсправи. Для забезпечення нижчих експлуатаційних витрат на майно, особливо у разі опалення, необхідно передбачити додаткову ізоляцію трубопроводів.

Виробництво знімних термоізоляційних чохлів дозволить вам правильно підібрати захист для запірної арматури, яка також потребує своєчасного обслуговування та постійного доступу.

Ізоляція трубопроводу – чому так важливо?

Ізоляція трубопроводів має бути одним із ключових елементів будь-якої будівлі. Його використання захищає від надмірного охолодження речовин, що транспортуються трубами, що знижує енерговитрати і збільшує прибуток компаній.

Теплоізоляція повинна складатися із двох шарів:

  • перший із них називається питомим шаром тепла;
  • другий – захист від механічних пошкоджень та шкідливих погодних умов.

Санітарна ізоляція в першу чергу призначена для захисту навколишнього середовища від втрат тепла. Крім того, вона захищає компоненти трубопроводу від прямої дії вологи та води. В екстремальних умовах цей тип покриття забезпечує захист від замерзання.

Що таке технічна ізоляція?

Технічна ізоляція використовується захисту устаткування, розташованого, зокрема, на виробничих підприємствах. Їх завданням є ефективний захист від умов, що змінюються таким чином, щоб забезпечити безперервність роботи системи.

У разі технічної ізоляції використовуються багатошарові матеріали, що дозволяє використовувати кілька різних матеріалів. У разі термозахист є основою. Наступні шари захищають від попадання вологи або УФ-випромінювання в трубопровід. Окремі елементи інсталяції також захищені від механічних пошкоджень.

Залежно від конструкції та очікуваного ефекту розрізняють кілька видів технічної ізоляції. Його можна зробити з дошки, лаги чи повсті. Одними з найуніверсальніших є технічні утеплювачі з футерування – їх використовують в основному для ізоляції трубопроводів та кабелів.